Serenity: Nouzový signál z vesmíru

Difficulty
2-5
Number of players
75
Game length
Vesmírná loď Serenity klouzala tichým vesmírem, když náhle zachytila nouzový signál. Signál pocházel od lodi na mezihvězdné misi s cílem kolonizovat vzdálenou planetu. Při jejich cestě došlo k vážnému poškození a nyní naléhavě potřebovali nové zásoby paliva.

Kapitán Serenity, zkušený a odvážný, se bez váhání rozhodl podat pomocnou ruku. Posádka se hned dala do práce, naložili potřebné zásoby paliva a zamířili ke kolonizační lodi.

Cestou však Serenity čelila nečekanému nebezpečí. Vesmírní piráti náhle zaútočili s cílem přepadnout a oloupit loď. Nastala divoká bitva v hlubokém vesmíru. Díky statečnosti posádky Serenity se podařilo nepřátele odrazit, ale loď utrpěla značné škody a zůstala bez pohybu.

Situace vypadala zoufale, ale posádka Serenity se nevzdávala. Inženýři a technici pracovali neúnavně na opravách. Motor byl postupně obnoven, poškozené součásti nahrazeny, a loď se pomalu ale jistě dala znovu do pohybu.

Naplněni odhodláním doručit zásoby paliva, Serenity pokračovala ve své misi. Při příletu k kolonizační lodi byla jejich pomoc přijata s velkou vděčností. Posádka Serenity nejen že předala palivo, ale také pomohla s nejnutnějšími opravami. Po dokončení úkolu obě lodi pokračovaly ve svých cestách - jedna k novým světům a druhá zpět do neznámého vesmíru, připravena čelit dalším dobrodružstvím.

Otevíráme leden 2024

Registrujte se a zahrajte si hru jako první